Ndërlidhjet

PRAGË


Franca, Suedia dhe Serbia e Mali i Zi kanë fituar në ndeshjet e mbrëmshme duke siguruar pjesëmarrjen e tyre në finalet e kampionatit botëror të futbollit në Gjermani, në vitin e ardhshëm.
XS
SM
MD
LG