Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryesuesi i radhës i Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë, ministri i jashtëm slloven Dimitrij Rupel, nesër do të vizitojë Kosovën, ku do të takohet me zyrtarët më të lartë ndërkombëtarë dhe vendorë.
Para vizitës në Prishtinë, Rupel do të qëndrojë në Beograd, ku do të takohet me zyrtarët më të lartë të unionit Serbi-Mali i Zi.
XS
SM
MD
LG