Ndërlidhjet

NALÇIK


Gjendja në Nalçik, një ditë pas sulmeve të militantëve, raportohet të jetë e qetë. Zyrtarët thanë se pengjet janë liruar, kurse luftëtarët çeçenë morën përgjegjësinë për organizimin e sulmeve. Sipas zyrtarëve, së paku 85 persona janë vrarë dhe 120 janë plagosur.
XS
SM
MD
LG