Ndërlidhjet

HAGË


Policia e Holandës arrestoi sot 7 të dyshuar si terroristë në Amsterdam, Almer dhe Hagë. Në mesin e tyre është edhe Samir Azzouz, holandez me origjinë marokene, për të cilin zyrtarët thanë se shërbimet e kundërzbulimit kanë informata se po thurte plane për sulme kundër politikanëve dhe ndërtesave qeveritare.
XS
SM
MD
LG