Ndërlidhjet

NALÇIK


Qyteti i Nalçikut po i kthehet normalitetit pas sulmeve të militantëve, para dy ditësh, në të cilat u vranë 108 persona. Mirëpo, ushtarët e armatosur dhe forcat policore po vazhdojnë kërkimin për ndonjë militant të mbetur.
XS
SM
MD
LG