Ndërlidhjet

LONDËR


Sekretarja amerikane e Shtetit, Condoleezza Rice, i ka dhënë fund turneut të saj që përfshiu vende të Azisë Qëndrore si dhe ndalesa në Paris, Moskë e Londër.
Sot në Londër Rice pati një drekë private me kryeministrin britanik Tony Blair, ku programet bërthamore të Iranit dhe Iraku një ditë pas votimit në referendumin e Kushtetutës, kanë qenë temat e diskutimit.
XS
SM
MD
LG