Ndërlidhjet

KIEV


Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s Jaap De Hoop Scheffer u takua sot në Kiev me zyrtarët më të lartë të Ukrainës. Ai tha se NATO do të mbetet e hapur për Ukrainën, nëse ky vend vazhdon me reformat politike dhe ushtarake. Megjithëkëtë, koha e anëtarësimit nuk dihet.
XS
SM
MD
LG