Ndërlidhjet

TIRANË


Parlamenti i Shqipërisë ka votuar për ngritjen e një komisioni që do hetojë akuzat e opozitës socialiste për shkelje në zgjedhjet e 3 korrikut.
Komisioni do ketë 15 anëtarë dhe do drejtohet nga një parlamentar i opozitës.
XS
SM
MD
LG