Ndërlidhjet

ANKARA


Një tërmet i fuqishëm goditi sot Turqinë perëndimore dhe shkaktoi dëme materiale, por jo edhe viktima. Ky ishte tërmeti i katërt brenda javës, i shkallës 5.9 të Rihterit.
XS
SM
MD
LG