Ndërlidhjet

LONDËR


Policia në Britaninë e Madhe arrestoi 3 persona me dyshimin për përfshirje në terrorizmin ndërkombëtar. Përmes një deklarate, policia tha se ata dyshohen për "kryerjen, përgatitjen dhe nxitjen" e akteve terroriste.
XS
SM
MD
LG