Ndërlidhjet

BAGDAD


12 persona, përfshi dhe katër fëmijë, janë vrarë gjatë ditës në Irak.
Në mesin e viktimavae shumica ishin policë dhe familjarë të tyre.
XS
SM
MD
LG