Ndërlidhjet

LAGOS


Mbi 100 njerëz besohet se kanë humbur jetën në një shpërthim aeroplani në Nigeri. Besohet se në bord kanë qenë zyrtarë nigerianë dhe diplomatë të huaj.
XS
SM
MD
LG