Ndërlidhjet

MOSKË


Një minator ka vdekur dhe fati i një tjetri ende nuk dihet pas aksidentit në një nga minierat ruse në Siberi. 137 minatorët e tjerë që ishin në minierë në kohën e shpërthimit janë nxjerrë në sipërfaqje të padëmtuar.
XS
SM
MD
LG