Ndërlidhjet

TIRANË


Shtetet e Bashkuara do të trajnojnë njësitet speciale të ushtarake nga Shqipëria, Maqedonia dhe Kroacia, për pjesëmarrje në operacionet ndërkombëtare, tha ambasada amerikane në Tiranë. Stërvitja tri ditore fillon sot në Tiranë dhe ajo është e para nga 7, të planifikuara të zhvillohen gjatë këtij dhe vitit të ardhshëm.
XS
SM
MD
LG