Ndërlidhjet

KOMBET E BASHKUARA


Këshilli i Sigurimit, pasdite pritet të diskutojë rreth raportit lidhur me hetimet për vrasjen e ish kryeministrit të Libanit, Rafik Hariri. Sipas raportit, Siria dhe zyrtarë të lartë të Libanit ishin të përfshirë në vrasjen e Haririt, gjatë muajit shkurt, nga një shpërthim në Beirut.
XS
SM
MD
LG