Ndërlidhjet

MIAMI


Uragani Vilma iu drejtua Atlantikut pasi shkaktoi dëme të shumta në Florida. 4 persona raportohet se humbën jetën dhe rreth 6 milionë mbetën pa rrymë, nga erërat me shpejtësi deri në 175 kilometra në orë.
XS
SM
MD
LG