Ndërlidhjet

UASHINGTON


Shtëpia e Bardhë kërkoi nga Autoriteti Palestinez që të frenojë militantët, pas sulmit ku u vranë 5 izraelitë. "Autoriteti Palestinez duhet të bëjë më shumë për t'i dhënë fund dhunës dhe për të parandaluar sulmet e ardhshme" tha zëdhënësi i Shtëpisë së bardhë, Scott McClellan.
XS
SM
MD
LG