Ndërlidhjet

PRISHTINË


Në Prishtinë nuk u mbajt takimi i grupeve punuese të Kosovës dhe të Serbisë për çështjet e transportit dhe të komunikacionit. Zëdhënësja e Unmikut Metild Heneke ka thënë se kjo ka ndodhë për shkaqe teknike.
XS
SM
MD
LG