Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku 21 luftëtarë të milicisë shiite dhe 2 policë u vranë në përleshjet ndërmjet policisë irakiane dhe kryengritësve synni, afër Bagdadit. Nuk ka ende raporte për viktima në anën e kryengritësve.
XS
SM
MD
LG