Ndërlidhjet

PODGORICË


Kryeministri i Malit të Zi Milo Gjukanoviq nuk ka vendosur ende nëse do të udhëtojë për në Prishtinë, në takimin me kryeministrat e Shqipërisë, Kosovës dhe Maqedonisë. "Vendimi do të varet nga vlerësimi nëse kjo është në interes të stabilitetit të rajonit" tha Milomir Mihajleviq, këshilltar i Gjukanoviqit për politikë të jashtme.
XS
SM
MD
LG