Ndërlidhjet

BAGDAD


Ushtria amerikane tha se 8 ushtarë amerikanë janë vrarë në Irak, gjatë tri ditëve të fundit. Tre prej tyre u vranë sot në incidente të ndara, në veri dhe në jug të Bagdadit.
XS
SM
MD
LG