Ndërlidhjet

KABUL


4 ushtarë britanikë u plagosën në sulmin e sotëm ndaj tyre, në qytetin Mazar-i-Sharif. Ndërkohë, ushtria amerikane njoftoi se se 14 të dyshuar si militantë dhe 1 ushtar afgan janë vrarë, gjatë javës së fundit, në sulme të ndara, në Afganistan.
XS
SM
MD
LG