Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Pakistani dhe India filluan bisedimet për hapjen e kufirit ndërmjet dy vendeve në Kashmir, ku mijëra të mbijetuar nga tërmeti, presin ndihmat humanitare. Rreth 54.000 persona kanë humbur jetën nga tërmeti i 8 tetorit në Pakistan.
XS
SM
MD
LG