Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku 20 veta kanë vdekur dhe 40 të tjerë janë plagosur nga shpërthimi i një bombe në një qendër tregtare në Basra të Irakut.
Po sot shtatë ushtarë amerikanë janë vrarë në tre sulmeve të ndara me bomba në pjesë të ndryshme të Irakut.
XS
SM
MD
LG