Ndërlidhjet

VJENË


Policia ka arrestuar tre persona, një hungarez, një austriak dhe një nënshtetas të Serbisë e Malit të Zi, nën akuzat se po trafikonin në Austri 14 shqiptarë nga Kosova.
XS
SM
MD
LG