Ndërlidhjet

LONDËR


Mbretëresha Elizabet dhe kryeministri Tony Blair sot do t'u bashkohen familjarëve të viktimave dhe të mbijetuarve nga sulmet terroriste në Londër.
Në 7 korrik, katër sulmues vetëvrasës, shtetas britanikë, shkaktuan vdekjen e 52 njerëzve, kur i aktivizuan bombat në mjetet e transportit publik të Londrës.
XS
SM
MD
LG