Ndërlidhjet

PARIS


Mbrëmë në Paris vazhduan trazirat për të pestën natë me radhë, kurse policia arrestoi 12 persona në lagjen Clichy-sous-Bois, kryesisht të banuar me emigrantë.
Zëdhënësi i policisë tha se dhuna dhe shkatërrimet ishin më të pakta se gjatë netëve të kaluara.
XS
SM
MD
LG