Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sekretarja amerikane e Shtetit Condoleezza Rice, me 10 nëntor do të fillojë turneun në Lindjen e Mesme. Ajo do të marrë pjesë në ceremonitë për 10 vjetorin e vrasjes së ish kryeministrit izraelit Yitzhak Rabin dhe do të diskutojë për shtyrjen përpara të procesit të paqes, ndërmjet Izraelit dhe palestinezëve.
XS
SM
MD
LG