Ndërlidhjet

MAR DEL PLATA


Rreth 60 persona u arrestuan në përleshjet ndërmjet policisë dhe protestuesve, në Argjentinë. Protestat anti amerikane në Mar Del Plata, u mbajtën gjatë kohës së samitit të liderëve të 34 vendeve, të hemisferës veriore, përfshirë edhe presidentin amerikan George Bush.
XS
SM
MD
LG