Ndërlidhjet

KABUL


Rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve parlamentare, të shtatorit në Afganistan, do të shpallen gjatë javës së ardhshme. Paralajmërimi u bë nga organi i përbashkët i Kombeve të Bashkuara dhe Afganistanit për menaxhimin e zgjedhjeve. Publikimi i rezultateve është shtyrë për shkak të ankesave për mashtrime.
XS
SM
MD
LG