Ndërlidhjet

PODGORICË


Afro 20 të plagosur dhe mbi 60 të ndaluar ka qenë bilanci i një ndeshjeje futbolli mes dy skuadrave malazeze dhe serbe në Malin e ZI. Tifozët e të dy palëve u përleshen me mjete të forta dhe si pasojë janë plagosur disa policë, si dhe u dëmtuan disa automjete.
XS
SM
MD
LG