Ndërlidhjet

LONDËR


Një gazetë britanike njofton për përdorim të lartë të kokainës në kryeqytetin anglez. Madje ekspertet kanë zbuluar drogë të hedhur dhe në lumin Tamis, ku cdo ditë përdoruesit narkotikë shpërndajne afro 2 kilogramë në ujrat e lumit. Gazeta "Sunday Telegraph" citon se afro 4 kilogramë droge konsumohet cdo ditë në Londër.
XS
SM
MD
LG