Ndërlidhjet

BAKU


Rezultatet zyrtare tregojnë se partia në pushtet i ka fituar zgjedhjet në Azerbejxhan.
Megjithate, blloku kryesor opozitar tha se zgjedhjet janë falsifikuar me të madhe, dhe u zotua se do të thirrë protesta për të anuluar rezultatet.
XS
SM
MD
LG