Ndërlidhjet

SARAJEVË


Presidentët e Bosnjës, Kroacisë dhe Serbisë e Malit të Zi nuk kanë arritur një marrëveshje që synonte forcimin e marrëdhënieve mes vendeve në fjalë.
Sulejman Tihiç, përfaqësuesi boshnjak në presidencën tre palëshe të Bosnjë-Hercegovinës tha se ata nuk kanë mundur të merren vesh lidhur me nënshkrimin e dokumentit.
XS
SM
MD
LG