Ndërlidhjet

BAGDAD


13 persona kanë humbur jetën nga shpërthime të ndryshme në Irak. Ndërkaq në ditën e tretë të luftimeve pranë kufirit Irak-Siri 2500 trupa amerikane dhe 1000 ushtarë irakianë kanë zhvilluar operacione kërkimi shtëpi më shtëpi.
XS
SM
MD
LG