Ndërlidhjet

PRISHTINË


Mbrëmë në qendër të Prishtinës, në afërsi të misionit të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë, ka ndodhur një shpërthim, prej të cilit është shkatërruar një veturë e tipit "Audi A4".
Zëdhënësja e Shërbimit Policor të Kosovës Sabrije Kamberi tha se shpërthimi ka ndodhur në orën 1:15 të mëngjesit të sotëm, por deri tash nuk dihet lloji i mjetit shpërthyes dhe motivet e mundshme të shpërthimit.
XS
SM
MD
LG