Ndërlidhjet

MOSKË


Presidenti i Rusisë Vladimir Putin, në ditën kombëtare të policisë, lëvdoi arritjet e kohëve të fundit nga forcat e rendit.
"Forcat e Ministrisë së Brendshme kanë luftuar krimin, përfshirë edhe krimin e organizuar dhe po bëhen gjithnjë e më efikase, por ende mbesin shumë probleme të pazgjidhura" tha Putin.
XS
SM
MD
LG