Ndërlidhjet

SKËNDERAJ


Administrata e Kombeve të Bashkuara në Kosovë ka njoftuar se dy persona të arrestuar për vjedhje të rëndë dhe plaçkitje kanë arritur të arratisen gjatë ditës së djeshme, derisa po transferoheshin nga Gjykata në Prishtinë për në burgun e Dubravës në Istog. Larry Miller, zëdhënës I administratës në Mitrovicë, ka thënë se Avni Shkodriqi 28 vjeç dhe Mehdi Krasniqi 34 vjeç, kanë ikur nga vetura me të cilën po transportoheshin në afërsi të xhamisë në Skënderaj.
XS
SM
MD
LG