Ndërlidhjet

BEOGRAD


Në Beograd u mbajt sot takimi i radhës i grupit të përbashkët për energjetikë. Në fokus të tij ishin diskutimet për furnizimin me rrymë dhe mbrojtjen e konsumatorëve. Kryesuesi i grupit Joly Dixon shprehi kënaqësinë për atmosferën konstruktive të takimit.
XS
SM
MD
LG