Ndërlidhjet

MOSUL


Sekretarja amerikane e Shtetit Condoleezza Rice ka arritur në Irak këtë mëngjes në një vizitë të paparaljmëruar. Ajo po qëndron në Mosul ku do të informaohet për gjendjen nga ambasadori amerikan dhe zyrtratë ushtarakë amerikanë në vend.
XS
SM
MD
LG