Ndërlidhjet

MANAMA – BAHAREIN


Nxitja e reformave ekonomike dhe demokratike në botën arabe do jetë tema e debatit në konferencën e Baharaeinit që fillon sot.
Përfaqëësusit e 36 vendeve do jenë pjesëmarrës në këtë konferencë.
XS
SM
MD
LG