Ndërlidhjet

PENSILVANI


Presidenti amerikan Bush i bëri sot thirrje Sirisë dhe Iranit të ndalojnë mbështetjen ndaj radikalëve islamikë. Gjatë një fjalimi në ditën e veteranëve, presidenti amerikan tha se ndikimi i radikalëve islamikë po forcohet dhe nga mbështetja e sistemeve autoritare të Iranit dhe Sirisë.
XS
SM
MD
LG