Ndërlidhjet

MANAMË


Sekretarja amerikane e Shtetit Condoleezza Rice kritikoi sot Sirinë për të drejtat e njeriut. Në konferencën ndërkombëtare, në Manamë ajo tha se "Shtetet e Bashkuara vazhdojnë të përkrahin aspiratat e njerëzve të Sirisë për liri, demokraci dhe drejtësi".
XS
SM
MD
LG