Ndërlidhjet

MOSKË


Presidenti i Serbisë Boris Tadiç do të shkojë nesër në Moskë për vizitë tri ditore. "Vizita do të fokusohet në çështjen e Kosovës dhe bashkëpunimin ndërmjet Serbisë e Malit të Zi me Rusinë" tha ambasada e Serbisë dhe Malit të Zi, në Moskë.
XS
SM
MD
LG