Ndërlidhjet

AMAN


Autoritetet thanë se 12 të dyshuar janë ndaluar në lidhje me sulmet vetëvrasëse në Aman, ku humën jetën së paku 57 persona. Në mesin e viktimave pati jordanianë e irakianë si dhe 16 të huaj.
XS
SM
MD
LG