Ndërlidhjet

MOSKË


Presidenti i Serbisë, Boris Tadiç do të shkojë nesër në Moskë për vizitë tri ditore. "Vizita do të fokusohet në çështjen e Kosovës dhe bashkëpunimin ndërmjet Serbisë e Malit të Zi me Rusinë."
XS
SM
MD
LG