Ndërlidhjet

MOSKË


Presidenti i Serbisë Boris Tadiq, fillon sot vizitën tri ditore në Moskë. Sipas paralajmërimeve ai do të takohet me udhëheqësit rusë, për të diskutuar rreth të ardhmes së Kosovës si dhe për raportet ndërmjet Serbisë dhe Malit të Zi, në bashkësinë shtetërore.
XS
SM
MD
LG