Ndërlidhjet

GAZË


Dy palestinezë u vranë nga trupat izraelite, në incidente të ndara në Bregun Perëndimor dhe në Rripin e Gazës. Palestinezët thanë se njëri nga të vrarët ishte lider i grupit militant Brigadat e Martirëve Al Aqsa.
XS
SM
MD
LG