Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti amerikan, George Bush ka udhëtuar drejt Azisë ku do zhvillojë një turne tetë ditor. Kina, Japonia, Koreja e Jugut do jenë disa nga ndalesat e Bushit, të cilit në këtë turne do t'i bashkangjitetet dhe Sekretarja amerikane e shtetit, e cila sot ka përfudnur një tur në Lindjen e Mesme.
XS
SM
MD
LG