Ndërlidhjet

KABUL


Policia e Afganistanit fajësoi militantët e Al Kaidës për dy shpërthimet vetëvrasëse në Afganistan, ku humbën jetën të paktën 8 persona. Në mesin e të vrarëve ishin një ushtar gjerman dhe një fëmi.
Kombet e Bashkuara i thanë stafit të tyre në Kabul, që sot të qëndrojnë në shtëpi, apo në zyrat e tyre.
XS
SM
MD
LG